DataLife Engine > Правовая оговорка
Disclaimer/Правова примітка/Правовая оговорка
 
Українська версія.

Адміністрація ресурсу та власник домену не несуть відповідальність (в будь-якій формі) за інформацію, яку розмістили користувачі на цьому сайті. Інформація, розміщена виключно для особистого ознайомлення.
Нагадуємо, що згідно «Стаття 176. Порушення авторського права і суміжних прав» кримінального кодексу України, будь-яке розповсюдження авторського матеріалу (освітлене в статті 176 ККУ), без авторської згоди, карається законом.
Сайт займається, виключно, колекціюванням та каталогізацією посилань, які публікують та надходять від його користувачів, а також інформуванням й описом творчих матеріалів, та їх обговорення. Ми не продаємо, не здаємо в оренду, не транслюємо, не розповсюджуємо (в будь-якій формі, ні на аудіо-відео касетах, ні на дисках, ні на інших носіях) авторську інформацію (окрім інформації з авторськими правами). Ми не маємо і не надаємо особисту інформацію наших користувачів, ми поважаємо право на конфіденційність людей.
Якщо Ви є справжнім право-власником викладеного на сайті матеріалу і не хочете щоб посилання на його було на нашому сайті, зв’яжіться з нами, і ми його видалимо.

Русская версия.
 

Администрация ресурса и владелец домена не несет ответственности (в любой форме) за информацию, которую разместили пользователи на этом сайте. Информация, размещенная исключительно для личного ознакомления.
Напоминаем, что согласно «Стаття 176. Порушення авторського права і суміжних прав» криминального кодекса Украины, любое распространение авторских материалов (описанное в статье 176 ККУ), без авторского соглашения, карается законом.
Сайт занимается, исключительно, коллекционированием и каталогизацией, публикуемых и присылаемых ссылок его пользователями, а так же информированием и описанием творческих материалов и их обсуждением. Мы не продаем, не сдаем в аренду, не транслируем, не распространяем (в любой форме, не на аудио-видео кассетах, не на дисках, не на других носителях) авторскую информацию (кроме информации с авторскими правами). Мы не имеем и не предоставляем личную информацию наших пользователей, мы уважаем право на конфиденциальность людей.
Если Вы являетесь действительным правообладателем представленного на сайте материала и не хотите что бы ссылка на него была на нашем сайте, свяжитесь с нами, и мы ее удалим.

Так же, читайте: Общие положения


Вернуться назад